Marka Konsept Uygulamaları ve Mağaza & İşyeri Tadilatları;

MARKA KONSEPT UYGULAMALARI HATA KALDIRMAZ...
Rekabetin maksimum düzeyde olduğu markalar dünyasında , ürünü üretmek ve satmak kadar onu nasıl sunduğunuz da önemlidir.

İşte burada mağaza dekorasyon uygulamalarının önemi daha iyi anlaşılıyor.İşyerlerinizde yaratacağınız yapısal sinerji, yaptığınız ciroya direkt olarak etki edecektir. İşyerinizin kazandıracağı para ve müşteri ilgisi, dış görüntüsü ve dekorasyonuyla verdiği havaya tamamen bağlıdır.Firmaların mimarları bu konuyu çok iyi bildikleri için konseptin tasarımı ve uygulanması süreçlerine özel ihtimam gösterirler.Hatta , tüm imajını yetenekli mimarların zincir mağazalarında uyguladığı marka konsepttasarıma borçlu olan markalar dahi vardır.
Sattığınız ürün grubuna göre ugulanacak genel konsept değişkenlik gösterecektir.Bazı ürünlerde tüketiciler huzurlu ve sakin ortamlarda kendilerini daha iyi hissettikleri için satın alma kararını çabuk verirken, bazı ürün gruplarında ise olabildiğince hızlı ve canlı bir ortamda sürat ve hareketin vurgulandığı "al-çık" konsepti uygulanmaktadır.

Mağaza ve alışveriş merkezleri tadilat ve dekorasyon uygulamaları ; bazı alışveriş profesyonelliği kurallarını bilen ve mağazacılıkla ilgili bazı eğitimleri almış kişilerce uygulandığı takdirde tam istenen etkiyi verebilir. Mağazada en değerli yerlerin ve ciro potansiyeli yüksek alanların neler olduğunu, yürüyüş yolundaki yönlendirme ve bakış yönü çizgileri,göz hizası marka konseptve yön kuralları , vitrin uygulamalarındaki genel prensipler, hangi ürün gruplarında ve teşhirlerde nasıl bir ışıklandırma kullanıılması gerektiği,mağaza önündeki hava akımına göre dizaynın yönlendirilmesi gibi konular özel uzmanlık ve tecrübe gerektiren konulardır.Bilinçsizce göze hoş geldiği şekilde yapılan uygulamalar işinize katkıda bulunmaktan çok zarar getirir. Hem yatırımınız amacına ulaşmaz hemde zaman ve rekabet gücü kaybına uğrarsınız.
Mağaza ve perakendecilik uygulamaları kesin bir disiplin gerektirir.Firmanın mimarı ve tadilatı gerçekleştirecek personel tam anlamıyla uyumlu ve birbirini anlamış olmalıdır.


marka konseptIDEADEKOR marka konsept uygulamaları ve mağaza tadilatları konsunda özel bir tecrübeye sahiptir.Ve bu tecrübeyi sizlerle paylaşmaktan, beraberce sorunsuz projelere imza atmaktan mutluluk duyacaktır.Siz firma mimarlarının isteğine göre kadro oluşturmaya kadar giden uyum anlayışımız sizin de içinizin rahat etmesini sağlar...
Bizi arayın, yapabileceklerimize beraber karar verelim...

UNUTMAYIN;
"İYİ KURGULANMIŞ BİR MAĞAZA KONSEPTİ,MARKANIZA TAHMİN EDEMEYECEĞİNİZ KADAR FAZLA KATKI SAĞLAR...
"


TÜM MARKALARIN KONSEPT UYGULAMALARINI IDEADEKOR GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE UYGULAR;
VE MARKALAR HARİCİ MAĞAZA,DÜKKAN , KAFE ve RESTAURANT DEKORASYON UYGULAMALARI;
marka konsept marka konsept
marka concept marka benzinlik BP
banka tadilat kuafor tadilat
bellona tadilat renault tadilat
restaurant tadilat cafe tadilat

IDEADEKOR SİSTEMİYLE İŞBİRLİĞİ İÇİN NE YAPMALIYIM ?

 

Ana Sayfa | Hizmetlerimiz | Biz kimiz | Ornek Projeler | Iletisim
İç Mekan Tadilat Uygulamaları | Dış Mekan Tadilat Uygulamaları | Özel Tadilat Uygulamaları | Çatı Tadilat Uygulamaları
Komple Tadilat,Yenileme ve Özel Mimari Çalışmalar | Marka Konsept Uygulamaları ve Mağaza & İşyeri Tadilatları | Özürlüler İçin Tadilatlar